Login

Tělesa minulá

PETULLINKY úspěšně reprezentovali naší školu

PETULLINKY úspěšně reprezentovali naší školu dne 6.4.2012 na výstavě v klášterecké galerii Kryt. Zde vystavovala čtveřice umělců: I. Štyrandová - ruční papír K. Rajchlová - kresby, V. Drahozalová - pastely a E. Vágnerová - textilní tvorba.
Smyčcový soubor Cantabile Strings vznikl v roce 1997. Soubor tvoří starší, technicky vyspělejší žáci smyčcové třídy, rodiče žáků naší školy a učitelé ZUŠ. Soubor pracuje pod vedením paní učitelky Mgr. Evženie Atamanové. Repertoár souboru Cantabile Strings je široký, soubor hraje skladby od období baroka, přes období klasicismu, romantismu až po skladby současnosti a nejsou mu ani cizí různé hudební žánry jako je muzikál, hudba k filmu či české lidové písně a koledy. Soubor vystupuje při akcích školy a města. Každoročně má alespoň jeden samostatný koncert, kde předvede svůj nastudovaný repertoár. V poslední době soubor spolupracuje s hudebním oborem nejen naší ZUŠ, ale i s hudebním oborem ze ZUŠ KS Kadaň. Díky této spolupráci je soubor obohacen hosty- sólisty různých hudebních nástrojů či zpěváky.
Chorchestr
Školní orchestr založila Dana Herzigová ve II. pol. šk. roku 2002/2003 pod názvem „ Orchestrion.“ Název „ Chorchestr“ se ujal o rok později. Vystupuje na akcích pořádaných školou, městem a Domem dětí. Po 2 roky fungoval pod taktovkou Josefa Babčaníka, který pro tento orchestr také psal a aranžoval skladby. V současné době převzal vedení orchestru p. uč. Viliam Béreš, dlouholetý kapelník  Ustřední vojenské hudby Praha, pod jehož vedení si soubor rozšiřuje repertoár.Chorchestr nechybí na žádné velké akci města

BOJOVNÍCI - 1. CHLAPECKÝ SOUBOR

BOJOVNÍCI - 1. CHLAPECKÝ SOUBOR NEMUSÍŠ BÝT TANEČNÍKEM, ABYS TANČIL S NÁMI.
Ve čtvrtek od 13:45 začíná hodina vyjímečného souboru naší školy. Tento soubor vznikl v roce 2012 při přípravě choreografie BOJOVNÍCI, s kterou ...
Více ...

Pěvecký sbor mladších žáků

Dětský pěvecký sbor mladších žáků vznikl v září roku 2012. Jeho členy jsou zpěváčci od 5. do 8. let. Protože to je sbor čerstvě založený, má pouze 5 členů, proto by uvítal další nadšené malé zpěváčky. Repertoárově se sbor zaměřuje na zpěv lidových písní a umělých dětských písní současných skladatelů. Děti se moc rády doprovázejí na Orffovy nástroje. Zkouška probíhá v pondělí od 15 hodin v učebně HN a vede ji Mgr. Lada Bečková. 

Novinky

NNTB - NENECH TO BÝT!

obrázek
Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.

Nové fotografie 2018/2019 zde ...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

PONDĚLÍ 7:00 – 14:30 15:00 – 17:00
(úřední den)
ÚTERÝ 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
STŘEDA 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
ČTVRTEK 6:00 – 12:00 (neúřední den)
PÁTEK 6:00 – 13:30 14:00 – 15:00

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy