Login

Fotogalerie - Hudební obor

PRO ZOBRAZENÍ FOTOGRAFIÍ KLIKNĚTE NA SLOVO Více...
Vložené obrázky jsou pouze ilustrativní, nemusí se tedy objevit všichni účinkující. Na vyžádání vám můžeme fotografie z koncertu zaslat.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


JIž zítra jste srděčně zváni k Novoročnímu koncertu našich žáků. 

Děti z hudebního oboru, zajímající se o zpracování hudby a střih, práci moderátora a zvukaře a podobné hudební lahůdky, se v naší škole scházejí již 2 roky. Během hodin se naučily nahrávat, zpracovávat hudbu v PC, vytvářet vlastní CD, improvizovat, vytvářet si své autorské skladby a společně je hrát v kapele. V letošním školním roce jsme se vydali cestou objevování práce moderátora a zvukaře, a to přímo u profesionálů. Naši žáci se setkávají ve studiu Českého rozhlasu v Praze, aby pracovali s moderátorem Jiřím „Jogurtem“ Kohoutem na vysílání, učili se základům moderátorské profese a využili své nabyté hudební znalosti z jiného pohledu. V únoru jste je mohli zaslechnout v ranním a odpoledním vysílání Rádia Junior.


Podzim je dlouhý a taktéž seznam žáků, kteří vystupují a chtějí prezentovat své dovednosti. Proto je zde 2. PODZIMNÍ KONCERT. Jste srdečně zváni. ...
Více ...

Nejen účastníci školního kola TALENTO SCHOLARE, ale i další žáci, se představí na "Zimním žákovském koncertě"
Zastavte se na chvíli a užijte si čas Vánoc s rodinným muzicírováním za vůně cukroví a přátelské atmosféry.


Komorní tělesa vystoupí se svým repertoárem, a to před porotou 6. února od 16 hodin. Vybraná tělesa k postupu do okresního kola, se rodičům a veřejnosti představí následující večer, dne 7.2. od 18 hodin na sále školy. 
Tak jako každý školní rok, tak i tento, zahajujeme koncertní sezónu "Podzimním žákovským koncertem". Koncert, kde žáci vyjdou vstříc prvním dovednostem dobře uložené po prázdninové pauze a trpělivě procvičené během necelých dvou měsíců od zahájení školního roku. ...
Více ...

Novinky

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

NNTB - NENECH TO BÝT!

obrázek
Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.

Nové fotografie 2018/2019 zde ...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

PONDĚLÍ 7:00 – 14:30 15:00 – 17:00
(úřední den)
ÚTERÝ 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
STŘEDA 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
ČTVRTEK 6:00 – 12:00 (neúřední den)
PÁTEK 6:00 – 13:30 14:00 – 15:00

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy