Login

Taneční obor

O co se snažíme?

O co se snažíme?Rozvíjíme u dětí estetické cítění pohybu, fyzické dovednosti, vnímání okolního světa a jeho hlubší porozumění, vlastní fantazii.
Hlavním předmětem je scénický tanec, jehož základy jsou moderní taneční techniky. Naším prostorem jsou jevištní scény divadel. Každoročně se účastníme soutěží a tanečních přehlídek se svými vlastními choreografiemi.
TO má svůj taneční soubor Legarmm, jehož tvorba se zaměřuje taky na současné trendy a prezentuje školu na veřejných akcích ( plesy, estrády, výstavy apod. ). TO připravuje své absolventy k přijímacím zkouškám na konzervatoře nebo vysoké školy s uměleckým či pedagogickým zaměřením.
Ukázkou celoroční práce žáků TO je závěrečné taneční vystoupení v sále Kulturního domu v Klášterci nad Ohří pro rodiče a širokou veřejnost.

Další pravidelné akce

Vánoční koncerty, přehlídky scénického tance Kutná Hora, výchovné koncerty a jiné kulturní akce. Žákům nabízíme účast na tanečních kurzech, seminářích, letních tanečních škol s vynikajícími tanečními mistry a choreografy.

Vyučuje
Zora Breczková – absolventka taneční pedagogiky na AMU Praha, člen odborné rady NIPOS Praha, umělecký ředitel festivalu současného tance s mezinárodní účastí SIRAEX
Mgr. Olga Ratajová - taneční pedagog (HAMU Praha), člen realizačního týmu při festivalu současného tance SIRAEX

Novinky

NNTB - NENECH TO BÝT!

obrázek
Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.

Nové fotografie 2018/2019 zde ...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

PONDĚLÍ 7:00 – 14:30 15:00 – 17:00
(úřední den)
ÚTERÝ 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
STŘEDA 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
ČTVRTEK 6:00 – 12:00 (neúřední den)
PÁTEK 6:00 – 13:30 14:00 – 15:00

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy