Login

2016/2017

Koncert ve Vánočním domě 4. 12. 2016HRAJEME SPOLEČNĚ
změna termínu
koncert se přesouvá na 15.června


První koncert, do kterého se zapojí rodiče a sourozenci našich žáků.
Není nic výjimečného, že rodiče při domácím přípravě doprovází své ratolesti. Chceme jim dát prostor a ukázat cestu ke společnému muzicírování. Cestu k něčemu, co v současných českých rodinách chybí a téměř se vytratilo. Co bývalo v historii běžnou náplní volného času rodiny - "CO ČECH TO MUZIKANT".
Přijďte tyto rodiny podpořit. Těšíme se na Vás.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA EXKLUZIVNÍ KONCERT DUETA STATE UNIVERSITY OSWEGO, NEW YORK

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA EXKLUZIVNÍ KONCERT DUETA STATE UNIVERSITY OSWEGO, NEW YORK
Již 20 let na naší škole působí smyčcový soubor Cantabile strings, pod vedením paní učitelky Mgr. Evžénie Atamanové. Vynikající pedagožky, která získala mnoho srdcí pro hru na housle, violu a violoncello. Mnozí z jejich žáků nikdy tento nástroj neodložila a některým dala smysl života, věnují se hře na smyčce i profesionálně. Na koncertě budou jako výzmaní hosté.

První velký krok v našem uměleckém vzdělávání je jistě postupová zkouška. Naši nejmenší a nejmladší umělci ji absolvují v rámci slavnostního koncertu malých umělců. Chvíle, která prokáže jejich první získané dovednosti v uměleckém světě. Jeden z nejkrásnějších koncertů naší školy. Tentokrát také pro 1. ročníky bez předchozího přípravného studia. Přijďte je podpořit.

Soustředění orchestru v Chorvatsku

Soustředění orchestru v Chorvatsku Týden utekl jako voda a naši umělci - žáci, pedagogové  a rodiče, se vrátili  plní zážitků a nových přátelství, ze "soustředění" ve Starém Gradu v Chorvatsku.
Dle fotografií a jejich vyprávění předčil společný týden jejich očekávání a moc se povedl. Děkujeme všem, kteří se účastnili a podpořili naší školu v tomto projektu. Poděkování patří doprovázejícím rodičům a všem, kteří se o naše žáky po celou dobu pobytu starali. Již nyní se těšíme na rozšíření členů orchestru a složení pro pokračování v tomto projektu. ...
Více ...

Koncert perštejnských dětí 19. června 2017

Koncert perštejnských dětí 19. června 2017

Novinky

NNTB - NENECH TO BÝT!

obrázek
Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.

Nové fotografie 2018/2019 zde ...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

PONDĚLÍ 7:00 – 14:30 15:00 – 17:00
(úřední den)
ÚTERÝ 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
STŘEDA 6:00 - 12:00 12:30 – 14:30
ČTVRTEK 6:00 – 12:00 (neúřední den)
PÁTEK 6:00 – 13:30 14:00 – 15:00

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy